"

Nowoczesne podejście dostosowane do potrzeb biznesu

"
"

Doświadczenie, któremu warto zaufać.

"
"

Przemyślane rozwiązania, profesjonalna obsługa.

"
E-porady prawne

Dzięki nowej formie kontaktu z Kancelarią mają Państwo możliwość skorzystania z profesjonalnej obsługi prawnej w postaci porady prawnej oraz opinii prawnej udzielanych drogą elektroniczną (e-porady) niezależnie od możliwości osobistego kontaktu w siedzibie Kancelarii.

Procedura e-porady

Usługa jest oferowana w ramach poniższego postępowania:

  • Krok 1: wystarczy wysłać wiadomość za pomocą formularza znajdującego się obok z dokładnymi danymi personalnymi, numerem telefonu lub adresem poczty mailowej oraz zasygnalizowaniem Państwa problemu prawnego.
  • Krok 2: Następnie należy poczekać na e-mail zwrotny potwierdzający odebranie pytania przez Kancelarię i określający, po analizie przedstawionego zagadnienia, koszt uzyskania porady oraz termin wykonania zlecenia. Mogą Państwo zostać poproszeni o podanie dodatkowych szczegółów dotyczących stanu faktycznego.
  • Krok 3: Jeden z prawników prześle Państwu odpowiedź w postaci porady lub opinii drogą elektroniczną w postaci dokumentu tekstowego w terminie od 3 do 7 dni od daty wpływu opłaty na wskazane konto bankowe. Niezależnie od udzielonej przez internet opinii mają Państwo prawo uzyskać jeden raz, w dogodnym dla Was terminie uzgodnionym z prawnikiem, ustną opinię prawnika w siedzibie Kancelarii - bez ponoszenia dodatkowych kosztów.